Під прокуратурою Херсонської області відбувся мітинг

Під прокуратурою Херсонської області відбувся мітинг. Активісти ряду громадських організацій об’єдналися, аби донести до прокурорів свої вимоги:

  • Розслідування, а не гальмування кримінальних проваджень, зокрема щодо впливових політиків — Ігоря Семенчева та Миколи Костяка
  • Припинення незаконної роздачі землі в Антонівці
  • Відповідальне, а не халатне ведення справ прокурорами у судах
  • Відсторонення від керівництва заступника облпрокурора Костянтина Шабуняєва, який лояльний та залежний від впливових осіб Херсонщини та мав би бути люстрований
  • Доступність прокуратури
  • Притягнення до відповідальності правоохоронців, які затягують справи.

 

За результатами мітингу – до активістів вийшов перший заступник прокурора області Роман Михалюк, прийняв звернення від громади та пообіцяв співпрацю у ряді питань.

За мітингом зі свого автомобіля спостерігав і сам Антонівський селищний голова Ігор Семенчев – вочевидь, він хвилюється про те, як просуваються його провадження. «Народному контролю» він розповів, що його частенько допитують у прокуратурі та про те, що його управлінська каденція незабаром завершиться.

 

«Ми вимагаємо довести до суду справу щодо надання хабаря Семенчеву та ряд інших справ, — прокоментував голова обласного осередку «Народного контролю» Валерій Гурківський. —  Нові прокурори мають не кришувати роками порушників, а показати себе справами»

 

Цікаве – на відео

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi