У Херсонській міськраді за ухвалення депутатами рішень розраховуються «хлібними» посадами

У Херсонській міськраді за ухвалення депутатами рішень розраховуються «хлібними» посадами. Та голоси окремих народних обранців випадають із загального «одобрямсу». Тож у місцевому виконкомі провели зачистку, просто виключивши незручних членів зі складу, щоб не заважали й далі дерибанити бюджет. На кого ж їх замінили? І хто насправді формує так звану більшість? Дізнавався Кирил Вольний.

Як зазначає депутат Херсонської міської ради Олег Романюк, за те, щоб зняти з посади члена виконкому Олександра Сандика, голосували депутати Сальдо і Підперигора. Вони ж просували рішення щодо заміни Сандика на пана Гречишкіна, який, за дивним збігом обставин, є сьогодні помічником Володимира Сальдо.

Про одіозного херсонського депутата Володимира Сальдо «СтопКор» вже неодноразово розповідав раніше. Пан Сальдо – фігурант «Домініканської справи». Також його називають замовником рейдерства кількох херсонських підприємств, зокрема «Херсонбуду».

Прізвище ексмера Херсона лунало й у зв’язку з вбивством його конкурента Дениса Пащенка. У місті подейкують, що саме Сальдо є сірим кардиналом, який стоїть за групою депутатів, що дружно голосують за потрібні рішення.

«Зміна виконкому – це дуже важливий рубіж для мера, він останні чотири виконкоми не зміг провести, той став неслухняним. Він прибрав дуже шанованих людей, наприклад Галину Гривняк, яка була в кожному виконкомі. Це голова профспілки вчителів, величезної організації, що стосується всього міста. ЇЇ виключили. За що? За те, що на останньому виконкомі вона посміла піти проти мера. Вона заявила про неправильні цифри, неправильні асигнування на неіснуючі КП», – розповідає депутат Херсонської міської ради Віталій Богданов.

Та сам чинний мер Володимир Миколаєнко в цьому конфлікту інтересів ані для себе, ані для депутатів не бачить.

«Деякі, ставши депутатами, обійняли певні посади. Вони мали певний шанс, хтось впорався, хтось – відверто ні. Я вже кільком депутатам запропонував написати заяви. Вони мені пообіцяли, але ховаються на якихось лікарняних», – стверджує міський голова.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: