Навіщо у Херсоні встановлювати вагові комплекси

На позачерговій сесії Херсонської міської ради, яка відбулася 11 серпня, депутат Ігор Пастух виступив з пропозицією закупити для Херсона 3-4 вагових комплекси з метою збереження доріг у місті.

Тема вагових комплексів для Ігоря Олександровича далеко не нова. Ігоря Пастуха було звільнено з посади начальника Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки за порушення посадових обов’язків державного службовця. Крім того, на Пастуха відкрито кримінальну справу (частина 3 стаття 368 Кримінального кодексу України) за фактом вимагання хабаря. На посаді Ігор Олександрович створив цілу злочинну мережу. Так, наприклад, його інспектора Мельника було затримано на отриманні хабаря на посту «Консул». Судові засідання за цим фактом тривають до сьогодні.

Так для чого депутат Пастух хоче встановити вагові комплекси у Херсоні? Перш ніж закупити комплекси треба дати відповіді на ряд питань:

  1. Хто і як буде використовувати вагові комплекси? Адже згідно чинного законодавства складати акти на перевантаження вантажних автомобілів можуть тільки співробітники Укртрансбезпеки.
  2. На баланс якого комунального підприємства передадуть вагові компелекси у разі їх придбання?
  3. Скільки необхідно співробітників для обслуговування вагів і звідки брати кошти на заробітну плату?
  4. Де і як швидко навчити операторів вагових комплексів. Адже, як приклад, на території Херсонської області є 5 таких комплексів, але на сьогодні через брак кадрів функціонує тільки 3. Улітку на Херсонщину Укртрансбезпека відрядила інспекторів з інших регіонів і тим самим забезпечила функціонування трьох вагів. Але з 1 жовтня у співробітників Укртрансбезпеки закінчиться відрядження і працюючих комплексів буде два.
  5. Де доцільно встановити вагові комплекси (елеватор, порт тощо)?
  6. За період літа 2021 року робився капітальний ремонт 3 комплексів, що доволі дорого. Тому чи будуть ці комплекси ефективними?

Тому по ініціативі депутата Ігоря Пастуха більше питань, ніж відповідей.

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: