120 жителів Херсонщини змінили свою виборчу адресу

Станом на 26 серпня 120 жителів Херсонської області скористалися можливістю змінити виборчу адресу за кілька місяців до місцевих виборів. 60% із них змінили Херсонщину на інший регіон.

За даними Державного реєстру виборців ОПОРА визначила, скільки виборців Херсонської області змінили свою виборчу адресу. За період з 1 липня до 26 серпня послугою зміни виборчої адреси 120 осіб, що становить 0,48% від загальної кількості змін. Це найнижчий показник серед областей України.

Серед них 72 громадяни голосуватимуть в інших регіонах України. 18 осіб забажали брати участь у місцевих виборах на території Херсонської області. Ще 30 херсонців змінили виборчу адресу в межах регіону.

Найактивніше змінюють виборчу адресу у міських громадах. Найбільше змін у Херсонській міській громаді. Сюди прибуло 11 виборців, вибуло – 25. У Новокаховській міській громаді кількість виборців, які обрали для голосування цю громаду та, які змінили на іншу однакова – по 6 осіб. До Генічеської міської громади прибули 6 осіб, вибули – 9 осіб.

Нагадаємо, що з 1 липня в Україні діє оновлена процедура зміни виборчої адреси. Зробити це можна до 10 вересня, подавши заяву у відділ Державного реєстру виборців особисто або ж онлайн за допомогою сервісу «Кабінет виборця» (за наявності електронного підпису).

Раніше ОПОРА презентувала покрокову інструкцію зміни виборчої адреси https://www.oporaua.org/news/vybory/mistsevi-vybory/vyborcha_adresa

За коментарями звертайтеся:
Євгеній Гладкий, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Херсонській області
+38 095 537 15 12
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: