Херсонські підприємці скаржаться на постачальників продукції

Багато хто бачив щасливого Петра Порошенка з фото , який привіз нашим бійцям безкоштовно полуницю на передову! Полуниця якісна та запашна прибула з степової Херсонщини. Петро Олексійович не залишився в «боргу» перед херсонцями, та досить дивно віддячив. Вже два тижні ТМ Рошен зовсім не відгружає херсонським партнерам фірмову продукцію — торти Київський, шоколад. Може так натякає,  що у Вас стільки смачних фруктів і овочей росте раніш за всіх на Україні, що навіщо вам той Рошен.

Ми і справді звернулись до торгових мереж з питанням — Куди поділась фірмова продукція ПоРошена ? Виявилось , що на тижні до Херсона завітав потужний десант топ-менеджерів Рошена і ті заявили «драконівські» умови співпраці , які неможливо виконати — отже херсонці будуть куштувать смаколики інших виробників, які можливо теж без особливого галасу і особистого піару передають нашим бійцям смаколики на передову, але без ТВ камер і кореспондентів!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: