На херсонський мостоперехід виділять ще 400 мільйонів гривень (відео)

Яка доля чекає відомий всім херсонцям мостоперехід ? Куди ділися раніше виділені на будівництво кошти?  Та куди підуть нові фінансові надходження?  Відповіді на всі ці питання та навіть більше дав новий керівник області Сергій Козирь.

Сьогодні на прес-конференції  новий очільник області прокоментував журналістам «Народного контролю» зникнення 250 мільйонів виділених на будівництво. Нагадаємо, наразі порушено кримінальне провадження за статтею 191 кримінального кодексу України та триває розслідування. Саме про хід  розслідування і запитали наші журналісти. У відповідь отримали наступні коментарі:

По вкраденим 250 мільйонам гривень всі данні знаходяться у центральній службі СБУ, в Києві. Це питання неодноразово підіймалося, та працівники СБУ ним займаються. Вплинути на це розслідування я нажаль не можу. Але наразі створена робоча група, до якої входять представники Поліції, СБУ, Прокуратури та інші. Кожен акт який підрядник дає на підпис та оплату перевіряється , щоб уникнути в подальшому запитань про розкрадання коштів.

Як ми бачимо з коментарів, пан Козирь намагається забезпечити собі алібі у разі викриття нових корупційних схем. І йому є чого побоюватися , адже до бюджету надійшли та продовжують надходити нові кошти на будівництво. Головним питанням залишається «КУДИ ПІДУТЬ НОВІ КОШТИ?». Про це ми також запитали. Тож, за  словами Сергія В’ячеславовича частина виділених коштів, а саме 300 вже надійшла. Все що не буде використано у цьому році, перейде на наступний. Крім того, у наступному році надійде ще 370-400 мільйонів гривень.

Усі кошти будуть виділенні з державного бюджету. Такі великі грошові надходження необхідні для проведення експертиз, змін плану будівництва  та впровадження нових технологій– зазначив Козирь.

Журналісти «Народного контролю» будуть ретельно стежити за розподілом коштів на будівництво  нового мостопереходу та обов’язково повідомлять про можливі нові махінації.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: