Херсонська обласна служба зайнятості допомогла 18,4 тисячам безробітних

18400 безробітних мешканців Херсона та області звернулися до Херсонської обласної служби (центру) зайнятості за січень та лютий 2021 року. Останнім часом проблема безробіття все гостріше стоїть перед нашою областю, а кількість людей без роботи рахується десятками тисяч.

За підрахунками, кількість безробітних, яким надавали фінансову підтримку по безробіттю, становила понад 16 тисяч осіб. Загалом, як підрахували в ХОСЗ, це на 34% вище показника 2020 року. Фінансові витрати на виплату матеріальної допомоги становлять понад 65 млн гривень, що також значно перевищує минулорічний показник такої фінансової допомоги.

Станом на початок березня 2021 року від працедавців Херсонської області до Центру зайнятості направлено 2,5 тисяч вакансій. Це, за статистичними даними, на 38% менше показника 2020 року. Такі цифри звичайно свідчать про неможливість задовольнити потребу в роботі усіх охочих. Варто відзначити, що на одну робітничу вакансію претендувало близько 12 безробітних херсонців. Цей показник також значно перевищує цифри минулого року.

З січня цього року 1067 осіб отримало роботу за допомогою Херсонського обласного центру зайнятості. Як повідомили в службі, з них 23 херсонці працевлаштовані на нові, нещодавно створені робочі місця. Як бачимо, показник працевлаштування на нові місця є меншим за статистичну похибку і свідчить, про стагнацію бізнесу на Херсонщині.

Також, відповідно до фактичних потреб ринку праці Херсонщини, з початку 2021 року 864 безробітних осіб в нашій області отримали направлення від ХОСЗ на навчання професіям. Навчання відбувалося за замовленням від роботодавців.

Крім того, 196 безробітних задіяли на тимчасових роботах, зокрема на громадських. Як відзначили у центрі зайнятості, ці херсонці мали тимчасову легальну роботу, а відтак і заробітну плату. В результаті частина з них отримали пропозицію на постійне працевлаштування. Про кількість таких працевлаштованих у Центрі зайнятості не повідомляють.

Також нагадуємо, що тепер можна в електронному вигляді подати інформацію. Це можливо через портал послуг «Дія».

У свою чергу радимо звернути увагу на надiйного роботодавця та HR-провайдера з 2009 року SUN ONE. Деталі можна дізнатися ось тут https://sunone.com.ua/. Компанія здійснює ряд високоякісних послуг:

  • Лізинг персоналу
  • Aутстафінг
  • Охорона праці
  • Підбір персоналу
  • Масовий підбір персоналу.
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: