250 тисяч гривень з бюджета Генічеської громади спрямують на туризм

Для реалізації програм і заходів в галузі туризму та курортів в 2021 році з міського бюджету передбачено кошти в сумі 250 000 грн.

Про це повідомляє “Новий Візит” з посиланням на прийнятий бюджет Генічеської громади.

Ці кошти підуть на придбання рекламної продукції, оплату послуги, щодо організаційно-методичного та   інформаційного забезпечення  участі у виставці; розміщення реклами на сайті; відеозйомку вінсерфінг гонки; виготовлення відеоролику; послуги з аналізу даних (ПрАТ «Київстар»); оплату послуг по збиранню туристичного збору; створення текстів для навігаційних табличок до найбільш відомих туристичних об’єктів міста та їх встановлення; дизайн туристичної карти та бренду курорту.

Крім того, в бюджеті передбачено кошти в сумі 260 000 грн. на виготовлення буклетів, календарів с логотипом Генічеської МТГ, сувенірних ручок, крафт-пакетів, банера, оплата послуг за роботи «Комплексна еколого-геологічна та санітарна оцінка території планованого курорту з обґрунтуванням границь зон гірнично-санітарної охорони», перевезення пасажирів на туристичний ярмарок та консультаційно-методична допомога по організації туристичної виставки, відрядження на туристичну виставку.

Якщо підрахувати у відносних величинах, то виходить, що на туризм спрямовано лише 0,1% від загального бюджета міської громади Генічеська.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: