Суддя Бериславського суду ігнорує законодавство України (відео)

«Громадський рух «Народний контроль», як об’єднання громадян, яке викликає довіру у певної частини суспільства, постійно звертається до Бериславського суду, для проведення онлайн-трансляцій судових засідань по справам  де  гр. Дутчак С.В. виступає потерпілим. Він не довіряє Бериславському районному суду через систематичне умисне порушення його законних прав і свобод, упереджене відношення до нього, умисних діях в інтересах третіх осіб, який об’єктивно заявляє відводи суддям, а судді силоміць тримаються за розгляд справ, при цьому систематично порушуючи вимоги законів та КПК України.

Нажаль ми теж стали очевидцями небажання судді Бериславського районного суду Миргород В.С. забезпечити право громадян на чесний, неупереджений, відкритий суд, оскільки судді відмовляли нам та гр. Дутчаку С.В. в проведенні онлайн-трансляції судових засідань.

Це було суддею Миргород В.С. зроблено умисно всупереч вимогам Державної судової адміністрації України, яка повідомляла всі суди про можливість онлайн трансляцій судових засідань по справах, що мають значний суспільний інтерес своїм листом №15-1924/16 від 14.03.2016 року.

Так  07.12.2020 «Громадський рух «Народний контроль» направили звернення про надання дозволу на онлайн трансляцію судових засідань по справам  № 647/1346/18 та № 647/1885/18, по яким потерпілим є гр. Дутчак С.В.,  якого свого часу цей же Бериславський районний суд незаконно притягував до кримінальної відповідальності, оскільки рішення були скасовані вищими інстанціями.

Натомість 07.12.2019 суддя Миргород Валентина Степанівна порушила закон, замість ухвали підготувала «листа-відписку» якою повністю відмовила щодо проведення в режимі онлайн-трансляції по вказаному кримінальному провадженню судових засідань, чим грубо порушила чинне законодавство та права громадян на гласність та відкритість судового процесу, на доступ до правосуддя, на відновлення довіри до судової гілки влади та відправлення справедливого судочинства.

Громадськість не залишить це просто так!!!Вимагатиме від Вищої ради правосуддя та Президента України звільнення судді за такі систематичні грубі порушення закону!!!! «Громадський рух «Народний контроль» звертається до всіх громадян, які постраждали від дій або бездіяльності судді Бериславського районного суду Миргород В.С. повідомляти таку інформацію за адресою -73003, м. Херсон, вул. Московська, 3 а, оф.1, а/с 222 або на електронну пошту: e-mail- [email protected] Анонімність гарантується!!!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: