Останні новини у сфері пасажирських перевезень на Херсонщині

В травні 2016 року, коли  Ігор  Пастух став начальником Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки було створено «ОПГ», до якої увійшли В’ячеслав Філончук, Петро Дементьєв та адвокат Денис Мамонтов.

З призначенням у 2019 році на посаду голови Херсонської ОДА Юрія Гусєва, при підтримці громадських організацій, спочатку рішенням голови ХОДА було звільнено з посад начальника управління транспорту Петра Дементьєва та його заступника В’ячеслава Філончука, а згодом керівництвом Укртрансбезпеки України було звільнено й Ігоря Пастуха.

Громадськість сподівалася, що на кінець «автомобільна» мафія перестане існувати та перевізники спокійно будуть працювати.

Але нашим фігурантам не хочеться здаватися.

Так, через адміністративний суд спробував відновитися на посаді начальника Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки Ігор Пастух, але він програв суд.

Інша трійця, це Філончук, Дементьєв та адвокат Денис Мамонтов втративши можливість заробляти на перевізниках ніяк не можуть заспокоїтися. Дуже сильно їм кортить «впливати» на організацію пасажирських перевезень. Так, у березні 2020 року Денис Мамонтов шляхом обману умовив керівника громадської організації «Сучасні автомобільні перевезення»  підписати позов до Херсонського окружного адміністративного суду, у якому йшла мова про скасування розпорядження голови Херсонської ОДА від 3 березня 2020 року № 217, яким було затверджено склад конкурсного комітету з організації та проведення в області конкурсу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міжміських і приміських внутрішньо обласних автобусних маршрутах.

На сайті «Судова влада» можна побачити, що 12 серпня 2020 року було відкрито загальне провадження у справі, а вже 6 листопада 2020 року закрито впровадження у адміністративній справі по причині того, що керівник громадської організації «Сучасні автомобільні перевезення» подав заяву про відмову від позовної заяви.

Зрозумівши, що їхні плани щодо скасування розпорядження голови Херсонської ОДА накрилися «мідним тазиком» Денис Мамонтов назначив зустріч голові вище вказаної громадської організації, на якій вимагав  скласти повноваження  керівника та віддати печатку організації. Цим самим Денис Мамонтов порушив:  а саме; п.3, 4 ч.2 ст.34 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»,  статтю 25 Правил адвокатської етики, де вказано, що  категорично забороняють адвокату використовувати при виконанні доручення клієнта незаконні та неетичні засоби, зокрема, спонукати свідків до надання завідомо неправдивих показань, вдаватися до протизаконних методів тиску на протилежну сторону чи свідків (погроз, шантажу, тощо). В цих діях адвоката Мамонтова дають підстави для притягнення його до дисциплінарної відповідальності.

Останнім часом Петра Деменьєва часто бачать в колі сьогоднішнього мера м. Херсона Ігоря Колихаєва, ходять чутки, що Петро Миколайович планує очолити управління транспорту при Херсонській міській ради. Тому треба задуматися Колихаєву, чи потрібний такий начальник, як Петро Миколайович Деменьтєв?

Дрофа
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: