Мер Херсона вимагає від забудовників «віддати» гроші до бюджету (відео)

«Народний контроль» бере на контроль чи буде реальна боротьба з корупцією в Херсонській міській раді в сфері будівництва та землекористування

Так в засобах масової інформації з’явилася  переписка між колишнім першим заступником прокурора Херсонської області  Сергієм Циганком (зараз очолює юридичну службу Херсонської міської ради) та депутатом від партії Сальдо (зараз очолює Департамент містобудування)Жаровим Михайлом. Переписка додається.

Під «спутніком» мався на увазі багатоповерховий будинок  на місці колишнього кінотеатру «Супутник» в Херсоні по вулиці Університетській (Фото додається) При цьому замість 3 млн гривень до міського бюджету надійшло 70 тис грн пайової участі від забудовника.

«Народний контроль» звернувся з офіційним запитом на ім’я міського голови Ігоря Колихаєва, підтвердити або спростувати такий факт, провести відповідну перевірку. Натомість було надано інформацію, що дійсно ніяких 3 млн гривень ніхто не платив. При цьому, відповідь чомусь відмовився офіційно підписати Ігор Колихаєв, а підписали його підлеглі. Мабуть мер не захотів кидати на себе тінь цієї корупційної оборудки, але б належною реакцією було повідомлення нас про початок службового розслідування. Проте цього не відбулось.

Якщо рахувати, що розмір пайової участі визначається від 2% до 4% від розміру загальної вартості будівництва, то виходить вартість будівництва багатоповерхового житлового будинку становить приблизно 2,5 млн грн.

Але дійсно вартість такого будинку набагато вище, судячи з переписки мінімум 100 млн гривень.

Виходить бюджет недоотримав близько 3 млн гривень, а це не профінансовані видатки, недоремонтовані дороги, неозеленені вулиці тощо.

Деякі багатоквартирні будинки в Херсоні взагалі не платили пайової участі невідомо чому. Наприклад, за нашою інформацією, багатоквартирний будинок по вул. Рішельєвській брата колишнього очільника Департаменту містобудування та землекористування Максима Ващука (Фото додається).

Чи понесуть за ці махінації покарання чиновники та учасники схеми ми обов’язково повідомимо громадян додатково, а також обов’язково з’ясуємо хто з чиновників отримав квартири в цих будинках, — наголошують у «Народному контролі».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: