На Херсонщині викрили агента Росії

Служба безпеки України повідомляє, що викрила агента спецслужб Росії, який «працював над дестабілізацією суспільно-політичної ситуації в Україні», зокрема, на території Херсонської області. Про це інформує Крим.Реалії.

Зазначається, що житель Херсонської області був завербований під час перебування у тимчасово окупованому Луганську в травні 2020 року представником так званої «МГБ ЛНР» і отримав псевдонім «Джигурда».

За інформацією відомства, чоловік отримав завдання «ініціювати збір підписів серед населення Херсонської області щодо відновлення водопостачання в АРК і розгорнути відповідну інформаційну кампанію», а також «популяризувати сепаратистські настрої та ідею автономізації окремих областей України».

Українські спецслужби встановили, що у лютому 2020 року чоловік за завданням кураторів знаходився у Сімферополі, де зустрічався з російським главою Криму Сергієм Аксеновим.

«За вказівкою ФСБ РФ фігурант, який очолював одну з проросійських партій, здійснював збір тенденційної інформації про кризові явища в соціально-економічній сфері. За задумом російських спецслужб, це повинно було сформувати стійкий протестний потенціал в прикордонному з тимчасово окупованим Кримом регіоні, а згодом – поширитися і по всій країні», – повідомили в СБУ.

Стосовно чоловіка проводиться досудове слідство у ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України.

Раніше в СБУ стверджували, що змогли викрити і блокувати схему незаконного переправлення моряків міжнародною компанією в Одесі на територію анексованого Росією Кримського півострова.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Комментариев: 1
  1. перехожий

    надоели уже, ловят они, ловцы..пустозвоны

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: