Херсонські перевізники готові закупити нові автобуси (відео)

16 квітня, цього року на сесії міської ради були внесені зміни до бюджету на 2021 рік. В цих змінах до бюджету виділили понад 17,5 мільйонів гривень на закупівлю для міста вживаних автобусів. Наразі в м. Херсоні в наявності 53 автобусні маршрути, (працюючих – 31) за якими перевозяться мешканці міста на них задіяно близько 311 автобусів різних марок, але це замало для міста.
Зазначимо, що херсонські перевізники виступили з пропозицією закупити нові автобуси за власний кошт, але за умови що міська влада буде співпрацювати та допомагати у цьому питанні. Про це вони повідомляли в офіційному листі Юрію Стельмашенку. Підприємці сподівалися що ця інформація стане відомою меру Ігорю Колихаєву, але цього не сталося. Пан Стельмашенко приховав листи та лобіював власні інтереси.
Журналісти запитали в пана мера чи готовий він співпрацювати з перевізниками: «Я готовий зустрітися з кожним підприємцем міста Херсона, але про те що приватний бізнес готовий закупити за власний кошт нові автобуси я чую вперше» — зазначив мер.
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: