У Херсоні відбувається захоплення екологічної інспекції

Нашим журналістам стало відомо, про спроби Богдана Артющика закріпити свої втрачені позиції в отриманні не правомірних доходів від «кришування» браконьєрства, а саме знищення риби в річці Дніпро та на узбережжі Чорного моря.

Користуючись підтримкою одного з одіозних керівників Державної екологічної інспекції України, а саме начальника управління державного екологічного нагляду (контролю біоресурсів) Вадима Литвиненко (https://hersonweek.net/nachalnik-hersonskogo-riboohoronnogo-patrulya-ma%d1%94-nezadeklarovani-avto/), Богдан Артющик просовує свого протеже  Костянтина Сивака на посаду начальника Державної екологічної інспекції Південного округу, яка буде діяти на території Херсонської та Запорізької областей. За даними інсайдерів, Богдан Артющик заплатив голові Державної екологічної служби Мальованому Андрій Миколайовичу чималу суму.

Дивним чином попри всі кваліфікаційні вимоги до цієї посади Костянтин Сивак виграв конкурс начальника Державної екологічної інспекції Південного округу. Найцікавішим є факт наявності саме технічної освіти у новообраного начальника. Нам відомо, що  Костянтин Сивак закінчив Херсонський державний технічний університет. Ми гадаємо, що на нього не діють загальні вимоги, оскільки за кваліфікаційними вимогами треба мати освіту в галузі «Природничі науки». Проте це тільки початок . Згідно вимог, конкурсант повинен  мати не менше 2-х років досвіду роботи на керівних посадах державної служби або в органах місцевого самоврядування. Фактично Костянтин Сивак всього півроку працює в Державній екологічній інспекції в Херсонської області. Виходить так, що заплативши певну сумму можна очолити  посаду, незважаючи на будь які кваліфікаційні вимоги.

Питання до міністра захисту довкілля та природних ресурсів України екології та до керівництва національного агентства України з питань Державної служби, яким чином пан Костянтин Сивак не відповідаючи кваліфікаційним вимогам,  виграв конкурс на посаду.

Як нам стало відомо, що Богдан Артющик веде перемовини з керівництвом фракції «Опозиційна платформа за життя» та іншими депутатами обласної ради шукаючи шляхи до більшої влади. Він має намір очолити екологічну комісію в Херсонській обласній раді. Цікаво, чи не так? Здається пану Артющику замало наявних в нього грошей, статків та влади.

Загальновідомою є інформація про статки Артющика. Це інший цікавий факт в його біографії. Людина настільки пишається вкраденими грошима, що навіть їх не приховує, а демонструє на широкий загал.   Адже за роки керування Херсонською рибінспекцією та рибоохоронним патрулем Богдан Артющик «напрацював»: вагоме грошове забезпечення, дорогі автомобілі, пару елітних квартир, дорогий будинок в Кізомисі, десяток дорогих рушниць та наручних годинників. Але нажаль Артющика це не влаштовує. Маючи владу хочеться більшого та багатшого статку і життя.

В наступній статті ми більш детально опишемо ті статки, які Богдан Артющик нажив при зарплаті від 8000 до 12000 грн  на місяць.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: