Очільник Херсонської Рибінспекції приховав реальні статки

Три роки тому, в 2017 році, Народний контроль провів журналістське розслідування, у якому показав яким чином Херсонська  рибінспекція «кришує» водних браконьєрів та висвітлив статки Богдана Артющика.

Богдан Артющик очолює рибінспекцію, на сьогодні це Херсонський рибоохоронний патруль,  вже 14 років. За цей час він офіційно отримав близько 3 млн. грн заробітної плати.

Але виникає питання: чи відповідають реальні статки чиновника його доходам? Ми зробили аналіз вартості майна яке він задекларував. Це 10 дорогих рушниць (COSMI, SAUER, MERKEL, BINELLI. GRULLA ARMS, АВГУСТ ФРАНКОТ, ПІТЕР КАСЕЛ) орієнтовна вартість яких складає понад 3 млн. грн., наручні годинники марки «Vacheron Constantin», «Girard Perregaux», «Rolex» вартістю понад 840 тис. грн. Крім того, у декларації Богдан Артющик вказав дві земельні ділянки в с. Кізомис (2203 та 1920 м2), земельну ділянку в м. Херсоні (551 м2), житловий будинок 89 м2 та квартиру площею 112,8 м2, гараж, стоянки та інше майно вартістю понад 2 млн. грн. Загалом майна задекларовано більш чим на 5 млн. гривень.

Що цікаво, чиновник забув задекларувати два автомобілі TOYOTA FJ GRUISER та LEXUS LX 570 вартістю понад 70 000 доларів США та будинок у м. Херсоні по вул. Вірьовчина з дачним маєтком у с. Кізомис. За оцінками ріелторів не задекларована нерухомість оцінюється понад 2 млн. доларів США.

Проаналізувавши його декларацію стає зрозуміло, що статки Артющика в декілька разів перевищують офіційні доходи, а сам чиновник є поціновувачем коштовних речей, рушниць, незадекларованих автомобілів  та швейцарських годинників.

Про дачу Богдана Артющика в с. Кізомис ходять цілі легенди, від прильоту гелікоптером сина колишнього президента України Януковича Александра, до проведення «елітарних» зустрічей. Дача має вражаючий вигляд, чітко підкреслюючи наміри чиновника «нещадно, не жаліючи сил та здоров’я захищати» водні біоресурси Херсонщини.

У вільному доступі  можна перегляну помпезність дачного угіддя — https://www.youtube.com/watch?v=ODATulUGlcY

Формування статків Артющика за інформацією із засобів масової інформації протягом тривалих років йшло при безпосередньому кришуванні правоохоронців Херсонщини (прокуратури, поліції, СБУ, зараз вже ДБР), Держрибагенства України, чиновників Адміністрації Президента України. Жодна перевірка не мала логічного завершення.

Ревізії не виявили належних порушень, незначні  збитки свідчили, що чиновник Артющик Б.С. вдало використовує  корупційні зв’язки.

Тому ми звертаємося до правоохоронних органів з вимогою провести перевірку за фактами незаконного збагачення та внесення недостовірних відомостей до офіційних документів (декларації, податкової звітності)  керівника Херсонського рибоохоронного патруля Богдана Артющика.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: