Мер Херсона «подарував» комунальне приміщення ДБР (Відео)

МОВА ПРО ПРИМІЩЕННЯ ЗА АДРЕСОЮ КОМКОВА, 76 , ЯКЕ ПЛАНУЮТЬ ВІДРЕМОНТУВАТИ ЗА ГРОШІ ХЕРСОНЦІВ ТА ВІДДАТИ ДЕРЖАВНОМУ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ

Володимир Миколаєнко сьогодні під час засідання виконкому Херсонської міської ради поза процедурою, в три голосування, протягнув ремонт приміщення, яке планує віддати Державному бюро розслідувань (місцевому відділенню).
Ціна питання ремонту маленького приміщення у будинку по Комкова ,76 — понад півмільйона гривень. Зазвичай на таку суму можна відремонтувати покрівлю дев’ятиповерхівки або, наприклад, невеликий гуртожиток. Але суть не лише в коштовному ремонті маленького приміщення, частина якого, до речі, вже відремонтована.

Річ у тім, що міська рада могла б фінансувати цей ремонт лише частково — наприклад, наполовину з тим же ДБР. Але рішення про ремонт за рахунок коштів херсонців протягують заздалегідь, ще поки приміщення комунальне — бо коли воно відійде слідчим, херсонські гроші не можна буде направити на його ремонт.

Тож навіщо мер ставить інтереси слідчих ДБР вище за інтереси громади? Цілком можливо, для того, аби уникнути відповідальності по деякім питанням, які ДБР має до міськради. Миколаєнко у коментарі нам зазначив, що рішення щодо передачі приміщення прийматиме сесія, тож його поки лише ініціатива. Ініціатива порадувати слідчих за рахунок херсонців?

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: