Заступниця мера Херсона пропонує «пилити» бюджет під час карантину

 

Олена Мазур під час сесії продовжує продавлювати виділення коштів на боротьбу за амброзією. Під час карантину та медичних проблем у Херсоні це схоже більш на особисте питання.
Заступниця мера Мазур прочитала депутатам витяг з Вікіпедії, намагаючись випросити цілий мільйон на підконтрольне їй питання.
Нагадаємо, Володимир Миколаєнко раніше розповідав, що амброзією у Херсоні планують поливати хімічними речовинами, при тому що вони не пройшли відповідної сертифікації. Подібні заходи можуть стати отруйними і для повітря, і для грунтів Херсона.

Депутат Іван Горланов прояснив, що Олена Мазур не прийшла ні на одну з комісій, де обговорювали якість речовини для обробки. Також він додав, що Міністерство екології таку обробку не дозволяє.

Артем Кияновський додав: «Лена, не позорьтесь».

Навіть людина мера, начальник департаменту ЖКГ Олексій Войтенко пояснив, що за таке голосувати варто лише, якщо гроші підуть на райони.

За результатами голосування рішення про виділення грошей на «амброзивний розпил» Мазур не пройшло.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: