На ключові посади у Херсонській міськраді претендують «старі» кадри

Антон Хмаро

Завтра відбудеться засідання постійної депутатської комісії з питань землекористування Херсонської міської ради. З наших власних джерел у міськраді стало відомо, що на заступника голови комісії претендує депутат від політичної партії «Опозиційна платформа «За життя» Антон Хмаро. У минулому скликанні міської ради депутат Хмаро також «працював» у земельній комісії, де був секретарем.

Антон Хмаро є племінником одіозного екс-депутата Дмитра Больбота — голови правління «Обслуговуючий кооператив «Комунальний ринок». У минулому скликанні міської ради Хмаро разом з Больботом запам’яталися земельними махінаціями, були неодноразово помічені в «дерибані» бюджетних коштів.

Крім того, від наших джерел також стало відомо, що члени земельної комісії від політичної сили Ігоря Колихаєва «Нам тут жити» отримали команду підтримати кандидатуру Антона Хмаро на заступника постійної комісії.

Виникає питання до новообраного міського голови Ігоря Колихаєва та його більшості в міськраді: чи влаштовують вас такі кадрові призначення і чи це є частиною тіньових домовленостей між фракціями у стінах Херсонської міської ради?

Нагадаємо, що новообраний мер Херсона просив не критикувати його у перші півроку роботи й почекати на зміни. Такі зміни він нам обіцяв?

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Комментариев: 1
  1. Стас

    Собираются одни дерибанщики дожились!!!

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: