Херсонські браконьєри контролюватимуть нові угіддя

Днями начальник Херсонського рибоохоронного патруля Богдан Артющик отримав у господарство нові угіддя. Територію Чорного моря від Миколаєва до Криму тепер «контролюватиме» його структура.

Ці водойми відомі потужними зграями креветок, цінним та затребуваним калканом та кефаллю. До цього охорона морських угідь Херсонщини кілька років була закріплена за Чорноморським рибоохоронним патрулем.

Рішення щодо перерозподілу рибно-креветкових потоків стало можливим виключно завдяки домовленостям тутешнього керівництва з верхівкою столичного Держрибагенства.  За інформацією, яку отримали наші журналісти з джерел в держструктурах, Артющик особисто домовився у Києві про передачу цієї території під його ревізію. За це сплатив триста тисяч гривень. Саме на таку суму, за даними інсайдерів, була перевищена квота вилову пузанка у цьому місяці на Херсонщині (40 тонн понад норми).

На Херсонщині Богдан Артющик відомий багаторічним кришуванням великої браконьєрської мережі, яка функціонує прямо під носом постів рибоохорони. До всього Артющик тримає нелегальний рибний бізнес: поставляє до столу ряду високих чиновників рибні делікатеси, креветки та ікру.

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: