У аеропорті «Херсон» співробітники обкрадали пасажирів

Троє вантажників багажного відділення міжнародного аеропорту «Херсон» протягом тривалого часу крали речі з валіз пасажирів авіарейсів «Херсон-Київ-Херсон» і «Херсон-Стамбул-Херсон».

Про це повідомляє Depo.Херсон з посиланням на  видання Новий день.

Перед тим, як скинути сумки з багажного відділення на стрічку транспортера у залі очікування, кримінальна трійця спільників віком від 25 до 40 років похапцем їх обшукувала, привласнюючи переважно дорогі та компактні речі – ноутбуки, планшети, мобільні телефони та інше. Але часом не гребували навіть ковбасою та цукерками. Здобич моментально ховали у спеціальні глибокі кишені, нашиті на одязі. Причому робили це у «мертвих зонах» камер відеоспостереження.

«Заяви про зникнення речей ми почали отримувати від пасажирів ще з початку осені. Звісно, найпростіше було б звільнити імовірних винуватців цих прикрих випадків, але вирішили не поспішати – спільно з керівником служби авіаційної безпеки Сергієм Анащенко та оперативниками Херсонського відділу Національної поліції розробили операцію з викриття зловмисників. Брали їх «на гарячому», коли ті вкотре  витягли з багажу подорожуючих планшет і тестер», — розповів директор комунального підприємства «Херсонські авіалінії» Віталій Кучерук.

В операції з викриття злочинців-вантажників приймали участь десятеро досвідчених правоохоронців. У «фіналі» вони  організували також серію обшуків у членів злочинної ватаги, додає начальник Херсонського відділу Національної поліції, полковник Олександр Говорун. Знайшли чимало електроніки, яку викрали в пасажирів та не встигли продати. А у ватажка зберігалося аж дві торби з викраденими цінностями, тож тепер їх мають повернути пасажирам. Особи частини потерпілих ще доведеться встановлювати – адже не всі вони зверталися із заявами про зникнення речей до поліції чи авіакомпаній.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: