Прокуратура у суді гальмує розгляд по справі екс-губернатора Херсонщини

Екс-губернатор Херсонщини Микола Костяк, який сьогодні знову пішов у політику разом з Ігорем Колихаєвим та проросійським проектом «Нам тут жити» співпрацює з прокуратурою. Сьогодні у суді мали розглядати справу про маєток, що він звів у Антонівці під Херсоном, який за документами належить його донці. Втім на суд, — о диво! — не з явився закріплений за справою прокурор!

Треба зауважити, що судове засідання за цією справою відбувається раз на кілька місяців. І неявка прокурора лише затягує і без того загальмований процес пошуку справедливості. Іншими словами, те, що прокурор у робочий час захотів і не з явився на слухання, — показова неповага з боку прокуратури Херсонської області та міста до громади та свідчить про незацікавленість у законному покаранні тих, хто присвоїв ділянку біля води. Таке безвідповідальне відношення прокурора до роботи більше схоже на змову з зацікавленою стороною по справі (Миколою Костяком та його родиною).

Нагадаємо, через гальмування та закриття ряду справ, прокурора Херсонщини Ігоря Івченка просять зняти з посади. Про це є звернення до Генпрокурора.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: