Аграрії Херсонщини серйозно постраждали від посухи

Аграрії південних областей серйозно постраждали від посухи, тому Всеукраїнська Аграрна рада (ВАР) звернеться до уряду і Верховної Ради з проханням розглянути можливість перенаправити частину коштів на компенсацію втрат для таких підприємств.

Про це в ході інвестиційного онлайн-форуму Tavrian online horizons заявив заступник голови ВАР Михайло Соколов, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Почну з проблеми, яка виникла останніми днями, думаю, багато про неї вже чули – це питання посухи. Наскільки ми зараз розуміємо, і наскільки ми маємо інформацію з підприємств-членів Всеукраїнської Аграрної Ради, від посухи серйозно постраждали, перш за все, південні області України. Власне, Одеська область, Херсонська область. Напевно таки найважча ситуація в Одесі, наскільки я розумію, в Херсонській області теж є вже втрати, коли доведеться просто пересівати озимі», — зазначив він.

За словами Соколова, Всеукраїнська Аграрна рада планує звернутися до уряду і Верховної Ради з проханням розглянути можливість перенаправити частину коштів, які планувалося виділити на кредитування аграріїв, на компенсацію втрат для таких підприємств. Адже для багатьох, особливо малих аграріїв, це питання може бути просто питанням життя і смерті, тому що у них немає ресурсу для того, щоб заново провести посівну, зазначив він.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: