Антикорупційна комісія вимагає переголосування за зміни до бюджету Херсона

Мандатно-антикорупційна комісія Херсонської міськради не визнає голосування за зміни до бюджету Херсона, які пройшли на останній сесії. Про це написав депутат Віталій Богданов в соцмережі
позачергове засідання мандатно-антикорупційної комісії по голосуванню за зміни до бюджету та не спрацюванню карток депутатів С.Трошина та О.Черненко.
⭕️⭕️⭕️
#Висновки комісії :
1. Враховуючи письмові заяви депутатів Херсонської міської ради встановити, що проєкт рішення №5 порядку денного пленарного засідання сесії Херсонської міської ради, яке відбулося 9 липня 2020 року, «Про зміни до міського бюджету міста Херсона на 2020 рік» під час голосування не набрав необхідної кількості голосів депутатів і не підтримано радою.
2. У зв’язку з не закриттям сесії Херсонської міської ради і проведенням другого пленарного засідання сесії Херсонському міському голові повторно винести на голосування проєкт рішення №5 «Про зміни до міського бюджету міста Херсона на 2020 рік» на друге пленарне засідання сесії Херсонської міської ради, яке відбудеться 17 липня 2020 року.
3. За результатами розгляду письмових звернень депутатів Херсонської міської ради Горланова І., Трошина С., Черненка О. та усного звернення на сесії депутата Матусевич О. перевірити роботу системи для голосування «Віче» та пультів для голосування та вжити заходів щодо приведення її до справного технічного стану.
4.Звернутись письмово від комісії до ГУДКСУ(Казначейство)

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: