Боротьба з COVID-19 у Херсоні: лікарні профінансували на перші 2,3 млн грн

На сьогодні на 2 млн 350 тис. грн профінансовано придбання для херсонських лікарень тест-систем, лікарських засобів, дезінфікуючих засобів і антисептиків, розхідних матеріалів, засобів індивідуального захисту та кисню.

Так, для міської клінічнох лікарні ім.Лучанського для придбання тест-систем виділено 27 тис. грн, на лікарські засоби — 228 тис. грн, на деззасоби та антисептики — 192 тис. грн, на розхідні матеріали — 86 тис. грн, на засоби індивідуального захисту — 219 тис. грн.

Для лікарні ім. Тропіних на закупівлю тест-систем передбачено 7 тис. грн, на лікарські засоби — 68 тис. грн, на деззасоби та антисептики — 254 тис. грн, на розхідні матеріали — 163 тис. грн, на засоби індивідуального захисту — 561 тис. грн.

Для лікарні ім.Є.Є.Карабелеша 132 тис. грн виділено на закупівлю лікарських засобів, на деззасоби та антисептики — 198 тис. грн.

Для пологового будинки №1 на лікарські засоби передбачено 11 тис. грн, на деззасоби та антисептики — 37 тис. грн, на розхідні матеріали — 32 тис. грн, на засоби індивідуального захисту — 101 тис. грн, на придбання кисню — 9 тис. грн.

Для дитячої стоматологічної поліклініки на засоби індивідуального захисту виділено 23 тис. грн.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: