Бюджет Херсонщини-2021 прийнятий облрадою на власний страх і ризик, – голова ради

Без попереднього грунтовного опрацювання в комісіях Херсонської обласної ради прийнятий бюджет Херсонської області на 2021 рік.

Про це повідомляє Depo.Херсон з посиланням на прес-службу Херсонської обласної ради.

За словами голови Херсонської облради Олександра Самойленка, через брак часу бюджет області був прийнятий у тому вигляді, у якому його підготувала Херсонська ОДА.

«Це своєрідний жест довіри обласній державній адміністрації, оскільки на опрацювання всіх статей видатків та всіх програм у нової ради та новостворених комісій було обмаль часу. Але не прийняти бюджет ми не могли. Профільні комісії за три робочі дні опрацювали величезну кількість питань, що стосуються бюджету і соціально-економічного розвитку області», — сказав Самойленко.

Нагадаємо, доходи обласного бюджету-2021 загалом становлять 2,193 млрд. гривень, у тому числі доходи загального фонду обласного бюджету – 1,594 млрд. гривень та доходи спеціального фонду обласного бюджету – 684,4 млн. гривень.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: