Частина міжнародних військових навчань «Сі Бриз — 2021» пройде на Херсонщині

Багатонаціональне навчання «Сі Бриз — 2021» триватиме з 28 червня по 10 липня у північно-західній частині Чорного моря та в Миколаївській, Одеській та Херсонській областях.

Про це повідомляє Depo.Херсон з посиланням на АрміяInform.

Головна місія навчань – підвищення рівня взаємосумісності підрозділів ВМС України та США і держав-партнерів НАТО під час виконання спільних завдань щодо підтримання морської регіональної безпеки та забезпечення миру і стабільності в Чорноморському регіоні.

Військовослужбовці українських ВМС спільно з партнерами виконуватимуть завдання у морі й повітрі, на суші та під водою.

Протягом навчання кораблі будуть виконувати завдання щодо пошуку та знищення підводних човнів спільно з морською та патрульною авіацією, відпрацьовуватимуть проведення ембаргових операцій та перехоплення суден-порушників.

Основна увага навчання «Сі Бриз — 2021» буде зосереджена на відпрацюванні взаємної сумісності та спільному виконанні завдань з країнами-партнерами відповідно до стандартів НАТО. Також у морі буде виконано практичні артилерійські стрільби та відпрацьовано заходи протиповітряної оборони.

До навчання залучать 29 країн-членів НАТО та партнерів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: