Через перебудову у підвалі рушиться п’ятиповерхівка в центрі Херсона (відео)

До телеканалу «Херсон плюс» звернулися занепокоєні мешканці пʼятиповерхівки по вулиці Гончарна, 4. Розповідають, що вже три тижні в підвалі будинку тривають будівельні роботи, які руйнують їх помешкання.

Люди не приховують, живуть у страху, що фундамент будинку 1968 року побудови просто не витримає таких кардинальних змін. Тож почали з’ясовувати, на якій підставі здійснюється ремонт та виявили, що підвальне приміщення було продано ЖЕКом ще кілька років тому.

Як без дозволу мешканців відбувся процес продажу-купівлі? Відповідь на це питання не змогла почути і знімальна група. У «Виробничо- житловому центрі «АРІАДНА», який обслуговує будинок нікого з керівництва застати не вдається. Не вдалося журналістам потрапити і до підвалу.

Побачивши камеру будівельники одразу зачинили двері. Натомість, які роботи там ведуться розповідає Вадим Мозговець. Зазирнути до підвалу наразі можна лише через маленькі вікна. Нововиявлені власники дверей підвалу нікому не відчиняють і відмовляються йти на контакт з мешканцями будинку.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: