Через затяжні дощі на Херсонщині фермери понесли величезні збитки (відео)

Затоплені вулиці, двори та навіть поля! 2021 став для Херсонщини роком рясних дощів. Майже щодня, а інколи і кілька разів на день жителі області спостерігають справжні зливи, які не лише змушують змінювати плани, а й завдають чималої шкоди.

Чим викликані рясні дощі і як довго херсонцям спостерігати прохолодну дощову погоду? Відповіді на ці питання наша знімальна група дізнавалася в керівника Херсонського обласного центру з гідрометеорології Юрія Кіріяка.

Таку кількість опадів приносять нові циклони, ділиться пан Юрій. Цього літа вони систематично 5-6 днів вирують на території Херсонщини.

Такі погодні умови стали у нагоді для ранніх зернових культур, які зростають на богарних землях і це радує, говорить завідувач науково-дослідного відділу передових технологій у рослинництві Державного підприємства «Дослідне господарство Інститут рису НААН України» Володимир Корнбергер.

І якщо під час зростання ранніх зернових культур значна кількість опадів пішла на користь, то ось на баштанах підраховують збитки. Аграрії запевняють, причиною такої ситуації є не лише дощі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: