Чи отримають херсонські діти можливість оздоровитися

За місяці карантину більшість дітей була змушена сидіти вдома. Тому сьогодні актуальним є питання їхнього оздоровлення та відпочинку, адже ігри та прогулянки на свіжому повітрі є запорукою зміцнення імунітету. Особливо гостро стоїть питання стосовно тих дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Проте зараз такий відпочинок є неможливим з точки зору законодавства.

Відтак, депутати Херсонської міської ради звернулися до прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Депутати просять терміново розглянути питання організації оздоровлення та відпочинку дітей. За словами депутатів, громада м. Херсон є власником дитячого табору відпочинку у м. Скадовськ Херсонської області. На сьогодні табір підготовлено до функціонування з урахуванням можливих додаткових вимог до роботи в умовах адаптивного карантину. Для цього виділені необхідні кошти з міського бюджету.

«До органів місцевого самоврядування звертаються батьки дітей з вимогами пришвидшити відкриття закладу оздоровлення та відпочинку з огляду на благополучну епідеміологічну ситуацію в регіоні, де відповідно статистичних даних обласної державної адміністрації другу добу поспіль не фіксують нові випадки COVID-19, а загалом станом на 05.06.2020 р.: інфіковано 179 людей, видужало — 165», — пишуть у зверненні до Д. Шмигаля депутати міськради.

Звернення підписали депутати В. Богданов, О. Романюк, В. Сух, А. Кияновський, О. Маренчук, Г. Лугова, О. Д’якова, О. Кривчун.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: