Чи підтримують херсонці ідею скасування сезонного переведення годинників (відео)

Літній або ж зимовий час? Вже цього року українці зможуть забути про систематичне переведення стрілок годинника. Таку ідею вчергове запропонував перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук. У ході пленарного засідання пан Руслан назвав декілька пунктів, за яких дійсно варто відмовитися від переходу. Cистематичний перехід на літній час і повернення на поясний наразі підтримують приблизно в 60 країнах.

При цьому вже 140 країн або відмовилися від такої практики, або ніколи не користувалися сезонним часом. Зазначимо, у 2019 році Європейський парламент також підтримав ідею скасувати сезонне переведення годинника з 2021 року. А як до такої ідеї ставляться у Херсоні?

Херсонці запевняють, аби налаштуватися на новий час необхідно мінімум тиждень, а це чималий дискомфорт для організму. Думку містян підтримує і психолог Оксана Риженко, тому радить у перші дні не перенавантажуватись та не планувати багато справ.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: