Чи покарають на Херсонщині голову сільради за хабар

Сьогодні відбулося чергове засідання в Олешківському районному суді, на якому голова суду Бойко В.П. розглядав питання про отримання неправомірної вигоди (хабаря) головою Козачелагерської сільської ради Гуріним О.О. та не виконання останнім рішення суду про відновлення на посаді секратаря сільради Ільїної Н.В.

На цьому засіданні Гурін О.О. визнав отримання неправомірної вигоди, а на питання адвоката Ільїної Н.В. про те чому відповідач не виконує рішення суду, Гурін О.О. наголосив, що Ільїна Н. «йому просто не подобається».

У ході судового засідання сторона обвинувачення виступила із заявою про відсторонення Гуріна О.О. на 2 місяці від виконання обов’язків і суд задовільнив клопотання прокурора. Суд практично закінчив судове слідство та мав перейти до дебатів, але один із захисників Гуріна О.О., зловживаючи процесуальними правами та мотивуючи, що суддя тисне на обвинуваченого, заявив про відвід судді Бойко В.П. Тож, будемо очікувати чи приймуть відвід судді Бойко В.П.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: