Чиновник Херсонської міськради провернув будівельну аферу

Закономірністю про успішний бізнес родичів чиновників вже нікого не здивуєш. Як і тим, що можновладцям зачасту закони не писані. У херсонських владних колах клановість та родинні звʼязки є нормою. Сьогодні ми розкажемо про заступника начальника департаменту містобудування міськради Максима Ващука, який де-факто очолює департамент.

У соцмережах голова “Херсонської самооборони” Інна Усачова показала так званий будівельний бізнес родини Ващуків. Мова йде про побудовану багатоповерхівку по вулиці Рішельєвська, 1. За даними геокадастру, будинок на 5 поверхів звели на землі, яку у 2017 році брат чиновника Ярослав Ващук. Причому, звели з порушенням законодавства та будівельних норм.

“На фото – 5-ти поверховий будинок земельну ділянку під котрим ващуки, чи то придбали, чи то у інший спосіб отримали у власність у 2017р. До речі, з порушеням земельного аукціону, чого вимагає чинне законодавство. Наразі в цьому будинку не зданому в експлуатацію продаються квартири. Чи може він здатись в експлутацію, якщо він порушує будівельні норми та санітарно-захисну зону”, – пише Інна Усачова.

Варто зазначити, що цільове призначення земельної ділянки — будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд з приміткою “присадибна ділянка”. На фото ж — повноцінний багатоквартирний будинок. Можна було б повірити, що родина Ващуків будує таку дачу, але легенду розбиває оголошення про продаж квартир.

У 2018 році земельна афера продовжилась. Ярослав Ващук та його дружина Олена отримують дві ділянки поруч з багатоповерхівкою під будівництво гаражів. Але по факту там будують паркінг для майбутніх мешканців квартир, заявила Інна Усачова. Додамо, що ні Олена, ні Ярослав Ващук не займаються будівельним бізнесом офіційно. Останній фігурує у засновниках кількох юридичних компаній, за даними реєстру юросіб. За словами голови “Херсонської самооборони”, будинок так і не введений в експлуатацію. Але як тоді Ващуки почали розпродаж? Чи може родич у міськраді “вирішує” цю проблему?

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: