Чиновники хочуть витратити ще 3 млн гривень на фіктивну реконструкцію спортмайданчику в “Херсонській фортеці”

КП “Парки Херсона” хоче витратити на фіктивну реконструкцію скандального спортмайданчику в парку “Херсонська фортеця” ще 3,2 млн гривень. Повідомлення про намір укласти ще один договір з компанією “Одесміськбуд” оприлюднено на порталі “Prozorro”. Про це повідомляє Newtime Херсон.

В описі вказано, що це вартість додаткових робіт, але яких саме, не зазначено. Додамо, що роботи на спортмайданчику були виконані ще до проведення тендеру.

КП “Парки Херсона”, за результатами перших торгів, підписали договір на майже 6,5 млн гривень з компанією ТОВ “Одесміськбуд”. Самі ж роботи виконувала фірма “Поділюкс-Південь”, яка тендер програла. Про що стало відомо з матеріалів прес-служби міськради. За фактами публікації в ЗМІ, щодо фіктивного тендеру, поліція внесла відомості в Єдиний журнал обліку та почала перевірку. Однак, чи відкрито правоохоронцями кримінальне провадження, невідомо.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: