Чому заступник прокурора Херсонської області ухиляється від переатестації (відео)

На сьогодні в Україні проходить переатестація обласних прокурорів. Нещодавно на одній з телепередач в.о. Генерального прокурора Чумак В.В. повідомив, що на тестування не приїхали лише 2 (два) прокурора, і то з поважних причини, він озвучив конкретні посади даних прокурорів. Серед цих осіб не було озвучено Заступника прокурора області, старшого радника юстиції Шабуняєва Костянтина Сергійовича, який за нашою інформацією не з’явився на тестування, при цьому за повідомленням впливових джерел дана особа вже все вирішила про своє подальше проходження цієї атестації, а саме тестування носить формальний характер.

Відносно даного прокурора в Херсонській області дуже багато компроментуючої інформації, так він є свого роду «касиром», «держателєм общака» тіньових корупційних коштів від підприємців та учасників організованих злочинних угрупувань, що діють на Херсонській області за прикриття, «дах», їх незаконної діяльності.

Прокурор Шабуняєв Костянтин неодноразово ставав об’єктом журналістських розслідувань. Одне з них

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: