COVID-19: Хворі у херсонських лікарнях забезпечені киснем на 100%

Хворі на COVID-19 у медичних закладах міста забезпечені подачею кисню на 100%. Про це повідомила начальник міського управління охорони здоров’я Світлана Межерицька під час звіту за 2020 рік на підсумковій медичній раді, що відбулася сьогодні за участю в.о. заступника міського голови Світлани Чепіги.

За її словами, зараз 351 ліжко у лікарнях Херсона забезпечене централізованим постачанням кисню. Окрім того, медичні заклади міста мають для лікування 163 кисневих концентратори.

Світлана Межерицька також зауважила, що з початком панденімії у 2020 році з метою оперативної госпіталізації пацієнтів із підозрою на захворювання COVID-19 було розгорнуто 218 інфекційних ліжко-місць з блоком інтенсивної терапії для госпіталізації дорослого населення.

Опорними закладами І хвилі захворювання були визначені: КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. А. і О. Тропіних» на 160 ліжок та КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. О.С. Лучанського» на 8 ліжко-місць для госпіталізації вагітних та породіль.
Для ІІ хвилі захворювання визначили : КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша» на 50 ліжок.
Зі стрімким зростанням кількості хворих, що потребували госпіталізації на базі трьох багатопрофільних лікарень додатково перепрофілювали 615 інфекційних ліжок (клінічна лікарня ім. А. і О. Тропіних»- 300 ліжок, клінічна лікарня ім. Є.Є.Карабелеша» — 270 ліжок, клінічна лікарня ім. О.С.Лучанського» — 45 ліжок).

На фінансування протидії хвороби COVID-19 було використано 67,8 млн грн (з них 48,5 млн грн з міського бюджету, 19,3 млн грн коштом субвенції).

За ці кошти придбано:
— 36 апаратів ШВЛ на 19,2 млнгрн,
-159 кисневих концентраторів на 10,1 млнгрн,
-12 кріоциліндрів на 1,9 млнгрн,
— 2 відеобронхоскопи на 1,8 млнгрн,
— 59 моніторів пацієнта на 2,2 млнгрн,
Інше обладнання на 3,2 млн грн.

На поточні видатки використано 25,6 млн грн, з них:
— лікарські засоби на 5,9 млн,
— кисень на 751,3 тис. грн,
— індивідуальні засоби захисту на 8,3 млн грн,
— деззасоби на 3,5 млн грн,
— тести на COVID-19 на 2,2 млн грн,
— витратні матеріали -2,7 млн грн.

У місті також проводилося чергування медичних постів на території «Автовокзалу» з термометрією всіх прибулих осіб, а на період карантинних заходів у 2020 році на блокпостах було забезпечено цілодобове чергування медичних працівників.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: