COVID-19: на адмінкордоні Херсонщини з Кримом влада виділила тисячу тест-систем на антиген

КПВВ «Каланчак» і КПВВ «Чонгар» на адміністративному кордоні Херсонської області з Кримом отримали по 500 тест-систем для виявлення антитіл COVID-19.

Про це під час брифінгу в Херсонській обласній державній адміністрації 11 січня повідомив перший заступник голови ОДА Дмитро Бутрій, відповідаючи на питання кореспондента Крим.Реалії.

«Наразі установи охорони здоров’я Генічеського і Каланчацького районів визначили медпрацівників для проведення тестування на визначення антигену коронавірусу на КПВВ. На території КПВВ «Каланчак» вже виділено окреме приміщення, на КПВВ «Чонгар» закінчуються підготовчі роботи. На сьогодні для обох КПВВ виділено тисячу тест-систем (по 500 на кожен). Тестування є безкоштовним», – повідомив Бутрій.

Нагадаємо, згідно з дорученням Кабміну України, тепер громадяни, які виїжджають з Криму на материкову частину України, можуть робити не тільки ПЛР-тест, але й експрес-тест. А за наявності негативного результату громадяни звільняються від двотижневої самоізоляції.

Російський уряд раніше також запровадив правила в’їзду/виїзду з Криму: громадяни України, які не зареєстровані на півострові, можуть потрапити до Криму, лише якщо там живуть їхні дружина або чоловік, батьки, діти, усиновлені або усиновителі, опікуни або піклувальники.

Також існують обмеження і на виїзд з території півострова: за час пандемії виїхати з Криму можна тільки один раз. Виняток діє тільки для тих кримчан, у яких на території материкової України живуть близькі родичі. В такому випадку громадяни можуть багаторазово виїжджати з Криму.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: