COVID-19: на Херсонщині спостерігається зменшення випадків захворювання

УНІАН

У Херсонській області другу добу поспіль фіксують зменшення кількості випадків захворювання на коронавірус. Наразі в лікарнях області заповнені 72% від усіх ліжок.

Про це під час брифінгу в Херсонській облдержадміністрації сказав заступник голови ОДА Микола Якименко.

«За статистикою МОЗ, наша область в Україні вже не перша за кількістю хворих, а друга. Другу добу є зменшення випадків захворювання на коронавірус, зменшення викликів швидкої, менше людей за останні два дні потрапили на лікування. Але це не означає, що ми побороли цю хворобу. Наразі тільки стабілізували ситуацію», — сказав Якименко.

Отже, в лікарнях області перебуває 1 837 людей, з них у важкому стані – 91 пацієнт, на ШВЛ – 57 хворих.

Також, Микола Якименко сказав, що для лабораторних центрів Херсонської та Дніпропетровської областей будуть додатково перерозподілені 4,1 млн гривень на придбання ПЛР-систем.

Крім того, депутати Верховної Ради прийняли законопроєкт, яким встановлюється кримінальна відповідальність за підробку документів про щеплення. Карається штрафом від 17 тисяч до 170 тисяч гривень або обмеженням волі до 3 років.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: