COVID-19: На Херсонщині зафіксовано перші випадки штаму Дельта (відео)

Значне зростання кількості хворих та повернення обмежень! Херсонщина потрапила до переліку областей, в яких зафіксовано високий рівень захворюваності на Covid-19. Нові випадки у чималій кількості підтверджуються щоденно, запевняє у ході брифінгу голова Херсонської облдержадміністрації Сергій Козир.

За словами головного державного санітарного лікаря Херсонської області Юрія Ромаскевича, серед хворих зафіксовано і новий коронавірус штаму Дельта. Його вдалося виявити за допомогою генетичного аналізу коронавірусу у біоматеріалах пацієнтів.

Пан Юрій додає, така ситуація очікувана, адже Херсонщина – область, яка межує з окупованим Кримом, де наразі активно зростає кількість хворих на Covid-19. Аби захистити жителів Херсонщини від небажаної інфекції, в області триває процес вакцинації. Наразі щеплення можна зробити будь-якою з чотирьох запропонованих вакцин: Moderna, AstraZeneca, Pfizer-BioNTech та CoronaVac.

Щодо щеплення від коронавірусу молодшого покоління, то наразі процедура доступна для дітей від 12 років.

За словами Юрія Ромаскевича, вона робиться виключно у кількох випадках.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: