COVID-19: У Херсонській області за тиждень захворіли 45 медичних працівників

За оперативною інформацією, яку щоденно надає департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, у період з 28 грудня по 3 січня в області зафіксовано 45 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус серед медиків.

Станом на 4 січня загальна кількість захворювань медичних працівників за час пандемії становить 1256 осіб, троє померли, при цьому в області загалом зафіксовано 18 210 випадків захворювання на COVID-19.

Варто зазначити, що за оперативною інформацією щодо поширення коронавірусу у Херсонській області тільки за перші три дні поточного року до лікарень зі станом середньої важкості госпіталізовано 73 особи. Наразі в області відсоток зайнятих ліжок хворими на гостру респіраторну хворобу COVID-19 та пацієнтів з підозрою становить 42,1%.

В області збільшили кількість ліжок для пацієнтів з коронавірусною хворобою до 2 284. З них майже 80% ліжок забезпечені медичним киснем, і наразі триває робота з дооснащення ліжкомісць.

Два двадцятитонних кріоциліндри для кисню встановлені на території обласної  інфекційної лікарні ім. Г.І.Горбачевського та Херсонської міської клінічної лікарні ім. А. і О. Тропіних. Відтепер навіть за умови виникнення критичної ситуації хворі, які потребуватимуть кисневої підтримки, отримають необхідну допомогу.

Лікарі області, що боряться з коронавірусом отримають систематичні виплати (300%) до заробітної плати. Це  приблизно 2600 працівників 10-ти базових закладів, які надають медичну допомогу хворим на коронавірус, а також працівникам екстреної медичної допомоги.

Останій час кількість хворих не зменшується. Щоб захистити себе та рідних від інфікування COVID-19, дотримуйтеся простих та дієвих правил. Маска, дезінфектор та соціальна дистанція повинні стати нормою нашої нової реальності. І потурбуйтесь про найбільш вразливих до хвороби людей похилого віку. Бережіть себе та рідних!

За матеріалами сайту Херсонської ОДА

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: