COVID-19: У лікарнях Херсона загруженість ліжок хворими досягла 63%

За оперативною інформацією щодо поширення коронавірусу у Херсоні станом на 5 грудня на лікуванні у закладах охорони здоров’я перебуває 466 хворих на COVID-19 .

За останню добу до медичних закладів зі станом середньої важкості госпіталізовано 16 осіб. Після цього відсоток зайнятих ліжок хворими на гостру респіраторну хворобу COVID-19 в місті становить 62,89%. На сьогодні в опрорних закладах охорони здоров’я Херсона збільшено ліжковий фонд до 741 ліжка.

Пропонуємо аналіз зайнятості інфекційних ліжкомісць у розрізі медичних закладів міста станом на 5 грудня:

  • обласна інфекційна лікарня потужністю 141 ліжко-місце, на лікуванні перебуває  88 осіб, що становить  62,4%  зайнятих ліжок.
  • ХМКЛ ім. А. та О. Тропіних потужністю 300 ліжко-місць, на лікуванні перебуває  200 осіб, що становить 66,7% зайнятих ліжок.
  • ХМКЛ ім. О.С.Лучанського потужністю 30 ліжко-місць, на лікуванні перебуває  15 осіб, що становить 50% зайнятих ліжок.
  • ХМКЛ ім. Є.Є.Карабелеша потужністю 270 ліжко-місць, на лікуванні перебуває  163 осіб, що становить 60,4% зайнятих ліжок.

Наразі кількість хворих стрімко зростає. Щоб захистити себе та рідних від інфікування COVID-19, дотримуйтеся простих та дієвих правил. Маска, дезінфектор та соціальна дистанція повинні стати нормою нашої нової реальності. І потурбуйтесь про найбільш вразливих до хвороби людей похилого віку. Бережіть себе та рідних!

За матеріалами сайту Херсонської ОДА

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: