COVID-19: у Новій Каховці перші 60 медичних працівників зробили щеплення

9 березня щеплення проти коронавірусу отримали перші 60 медичних працівників Нової Каховки. Вакцинацію робила мобільна бригада, яка пройшла відповідне навчання в Херсонському обласному територіальному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф і отримала відповідний сертифікат.

Про це редакції Online НК повідомила Генеральний директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Нова Каховка” Олена Ходорковська.

Вона також зазначила, що заклад отримав 220 доз вакцини AstraZeneca (Covishield) для щеплення лікарів трьох міст: Нової Каховки, Каховки та Берислава. На першому етапі щеплення отримують медичні працівники, які безпосередньо контактують з хворими на COVID-19.

Мобільна бригада розпочала вакцинацію з медичного персоналу комунального некомерційного підприємства “Центральна міська лікарня міста Нова Каховка” Новокаховської міської ради. Першим щеплення від COVID-19 отримав головний лікар закладу Ігор Гайдаманчук.

Також імунізацію пройшли частина лікарів КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Нова Каховка” та працівники екстреної медичної допомоги.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: