COVID-19: у Новокаховській лікарні наразі перебуває 26 хворих

Станом на 27 грудня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходиться 26 хворих на СОVІD-19 та 98 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 3 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА,  всього в області за останню добу виявлено 150 нових захворювань, з них – 3 у новокаховчан.

Стан хворих мешканців Нової Каховки задовільний, 2 особи перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 1 людину, у якої тест показав наявність коронавірусу, це працівниця медичного закладу. Ще одна хвора поступила з селища Асканія Нова.

Також повідомляється, що після одужання від пневмонії медичний заклад покинули 5 осіб.

За даними, що надані головним лікарем ЦПМСД Заріною Зінченко, на обліку у центрі станом на ранок 25 грудня знаходиться 467 безсимптомних хворих на СОVІD-19 та 77 контактних з хворими на самоізоляції.

Вкотре нагадуємо, що опанувати лавиноподібне поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!

ONLINE НОВА КАХОВКА

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: