ДБР розслідує дії каховських поліцейських (відео)

Вчора, 8 листопада, в одному з телеграм-каналів Херсонщини була розміщена відеоінформація щодо застосування працівниками поліції заходів фізичного впливу до цивільної особи. Наразі за вказівкою керівництва обласного главку поліції проводиться службове розслідування за цим фактом.

Як повідомив заступник начальника поліції Херсонщини Олександр Баклан, попередньо встановлено, що на Каховській міській автостанції між кількома громадянами стався конфлікт, який виник на грунті вживання спиртних напоїв. На місце події виїхали наряди місцевого підрозділу поліції охорони та групи швидкого реагування. За словами правоохоронців, в ході припинення конфлікту один із активних його учасників поводився агресивно та не реагував на законні вимоги поліцейських. Згідно зі ст.44 Закону України «Про Національну поліцію» правопорушник із застосуванням фізичної сили був затриманий та доставлений у відділення поліції. Відносно останнього були складені адміністративні протоколи за ст.173 «Дрібне хуліганство» та ст.185 «Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського, …» КУпАП.

Наразі за вказівкою керівництва обласного главку поліції управлінням головної інспекції проводиться службове розслідування стосовно дій правоохоронців. Також про подію повідомлений територіальний підрозділ Державного бюро розслідувань для визначення правової кваліфікації інциденту.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: