Депутат Херсонської міськради є одночасно членом двох політичних партій

Депутат Херсонської міської ради Ігор Пастух, обраний від ПП “Блок Володимира Сальдо”, і досі є представником Херсонської міської організації соціалістичної партії України, пише сайт Чесна влада.

Очолює цю партію зараз Віктор Текутьєв – колишній міліціонер, відомий тим, що брав участь в подіях “русской весны” в Херсоні.

Півроку (до січня 2019 року) соцпартію у Херсоні очолював інший проросійський активіст і антивакцинатор Кирило Стремоусов. 18 червня 2020 Стремоусов року напав на журналіста Дмитра Багненка і фігурував у кримінальній справі за статтею про перешкоджання діяльності журналіста. У Стремоусова також проходили обшуки у справі Тетяни Кузьміч про державну зраду. Зараз Кузьміч заборонено спілкуватись зі Стремоусовим.

Ігор Пастух – депутат Херсонської міської ради від ПП “Блок Володимира Сальдо”, а очолює цю політичну партію сестра Ігоря Пастуха Ірина Хруник.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Комментариев: 1
  1. Валентина

    видимо и коментарии «ПАСТУХИ» проверяют

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: