Депутат Херсонської міськради: «Ітака» захопила міський полігон

Депутат Херсонської міської ради Віталій Богданов у facebook розповів про назріваючий сміттєвий колапс.

З 1 квітня вступив в силу Закон про соціальні та економічні гарантії у зв‘язку з епідемією COVID-19:

 Кабмін може вводити штрафи за підвищення цін на товари першої необхідності та засоби індивідуального захисту.

 Працівники малих та середніх підприємств, за якими збережено робочі місця, можуть отримати часткові виплати з безробіття.

 Банкам заборонили підвищувати кредитні ставки.

Орендарі звільняються від сплати за оренду на час карантину, якщо у цей час не можуть користуватися винайманним приміщенням.

в тільки #вХерсоні є супер-пупер фірма, яка кладе і на Кабмін і на Закони України!Це фірма Ітака,яка захопила міськи полігон і вже три роки збирає грощі зі всього міста! Це саме та формочка, що завезла нам токсичний пісочок з Чорногорії…з вчора ця Ітака вирішила, що їх послуги мають коштувати майже вдвічі більше і заблокувала в’їзд машин зі сміття !!!
⭕️⭕️⭕️
#фото ілюстративне — мер розмовляє з депутатом і директором КП, яке б вже 2 місяці мало б замість цієї приватної Ітаки збирать грощі в бюджет, але …нічого не відбувається! Чому? Тому, що і мер і призначений ім директор КП, пов’язані і захищають інтереси приватної Ітаки!!!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: