Депутат Херсонської міськради пропонує виставити комунальное майно на продаж

Депутат Херсонської міськради Дініс Бердник вніс на березневе засідання міськради, яке призначено на 27 березня, проект рішення про ліквідацію КП «Сервіс-Опт» та виставлення майна комунального підприємства на приватизацію. Відповідний проект рішення вже оприлюднений на сайті міської ради. В документі зазначено, що існування «Сервіс-Опт» є недоцільним, повідомляє Мій Херсон.

Варто зазначити, що проект рішення планується до розгляду на 35-ту сесію ради. 34-те пленарне засідання не відбулося через блокування президії опозиційними до Володимира Миколаєнко депутатами. Як повідомляв раніше сайт «Мій Херсон», саме на це засідання депутатка Олена Мазур виносила свій проект рішення про приватизацію майна «Сервіс-Опт», доповнивши скандальний список управління комунальної власності під виглядом виключення з нього приміщення бібліотеки на вулиці Патона, 4-а.

Варто додати, що у грудні майно КП «Сервіс-Опт» хотіли віддати в оренду «трудовому колективу» комунального підприємства. Але проект рішення не набрав достатньої кількості голосів. Ще раніше директор підприємства та депутат Ігор Грек раніше заявив, про рейдерське захоплення, яке ініцювали його колеги по міськраді. За його словами, коли він був у відпустці, на територію бази підприємства прийшла так звана “перевірка” від начальниці управління комунальної власності Аліси Вербицької, членів скандально відомої організації “Твердиня Херсонщини” та депутатів міськради Антона Хмаро та Олени Мазур.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: