Депутат Херсонської міськради, якого судять за хабарництво, подав до НАЗК декларацію

Колишній голова Антонівської селищної ради та новообраний депутат Херсонської міськради від “Блоку Володимира Сальдо” Ігор Семенчев-молодший подав до НАЗК декларацію перед звільненням з посади очільника селища. Про це інформує Newtime.

За 11 місяців роботи чиновник заробив майже 400 тисяч гривень, з яких виплатив аліментів на суму 79,6 тисяч гривень та більше 30 тисяч на проведення експертного дослідження. У власності Семенчева знаходиться квартира у Херсоні площею майже 223 кв.м.

Користується депутат міськради автомобілем BMW X7 2019 року випуску, яке належить каховському сільськогосподарському підприємству “Реал Агро”, один з бенефіціаром якого є Василь Мунтян — відомий каховський підприємець, “тіньовий батько міста” та фігурант скандального вбивства місцевого підприємця Володимира Чебукіна, яке сталося 1 січня цього року.

Нагадаємо, що Ігоря Семенчева-молодшого обвинувачують в хабарництві. За даними слідства, голова Антонівської селищної ради вимагав від підприємця 80 тисяч доларів за вирішення земельного питання. Наразі справу розглядає Новокаховський суд.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: