Депутати міськради намагалися підставити мера Херсона під судові справи

Олена Мазур

Наше видання повідомляло, що сьогоднішнім рішенням виконавчого комітету Херсонської міської ради було підтверджено позицію міського голови Ігоря Колихаєва про підтримку підприємців.

Проте, так звана група екс-депутата Дмитра Больбота (до групи входять депутати від ОПЗЖ — начальник інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом міста Херсона Олена Мазур та племінник Д. Больбота Антон Хмаро) підготувала перелік МАФів для знесення, таким чином щоб дискредитувати саму ідею нарешті навести лад у цій сфері, підставивши мера під купу судів та позовів. Про це розповів херсонський політик Віталій Богданов у соціальній мережі facebook.

Сьогодні відбувся важливий виконком! Так звана група Больбота (Мазур,Хмаро) підготували перелік МАФів для знесення, таким чином щоб дискредитувати саму ідею нарешті навести лад, підставивши мера під купу судів та позовів від доброчесних підприємців, у яких є документи — і зовсім не чіпая ларьочки «своїх», в яких повний швах у паперах. Але не так сталося, як гадалося — міський голова Ігор Колихаєв дав чіткий сигнал, що не буде приймати участь в «договорняках» та надалі — або МАФи отримують усі дозвольні документи, або їх буде знесено! Репліки Мазур, чому було змінено список МАФів на знесення без погодження з нею, члени Виконкому залишили поза увагою…, — повідомив Віталій Богданов.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: