Депутати Новокаховської міськради від “Батьківщини” відмовились від мандатів

Місцева територіальна виборча комісія завершила реєстрацію депутатів міськради VIII скликання.

Одразу восьмеро обранців від партії “Батьківщина” відмовились бути депутатами Новокаховської міськради. Про це на її позачерговій сесії 24 листопада повідомив голова міської ТВК Сергій Галаган.

Єдина обґрунтована відмова від мандату надійшла від Сергія Хоменка, одного з найзаможніших підприємців міста, якого депутати тижнем раніше затвердили на посаду заступника міського голови. Відповідно, ТВК була зобов’язана визнати обраним депутатом від “Батьківщини” наступного за черговістю. Однак на цьому етапі почалася “карусель” і народні обрані почали один за одним відмовлятися від своїх мандатів.

За словами Сергія Галагана, відмовились від депутатства обрані від “Батьківщини” Зоріна Зінченко, Юлія Гаврилюк, Віталій Вітков, Сєвіль Абієва, Олена Найдьонова, Олена Зуйко і Олег Молош. Тому від цієї партії ТВК визнала обраними депутатами 63-річного заступника директора комунального підприємства “Спорт для всіх” Віталія Задирка та 31-річного безробітного Ігоря Протоковила.

Також на цій сесії Сергій Галаган оголосив про реєстрацію обраних п’яти депутатів від партії “Нам тут жити!”, зокрема, екс-секретаря міськради Олександра Лук’яненка. Таким чином, ТВК завершила реєстрацію всіх депутатів Новокаховської міськради.

Олег БАТУРІН. Новий день

Фото автора.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: