Депутати погодили зміни до бюджету Херсона на 2021 рік

Вчора на засіданні постійної комісії з питань фінансів, планування бюджету, інвестицій, регуляторної політики та соціально-економічного розвитку депутати здійснювали попередній розгляд проєктів рішень, які будуть винесені на пленарне засідання VI сесії міської ради.

Під час засідання комісія підтримала проєкт рішення (з урахуванням пропозицій комісії) «Про зміни до бюджету Херсонської міської територіальної громади на 2021 рік».

Зокрема, було вирішено за рахунок залишку коштів профінансувати розширення програми «Безпечне місто» та збільшити видатки за міською комплексною програмою «Соціальний захист» («Муніципальний хліб»).

На комісії також активно обговорювалося питання щодо ревізії всієї проєктно-кошторисної документації міста, яка була розроблена, але не реалізована.

Депутати дійшли згоди, що варто навести лад із проєктною документацією та закінчити будівництво вже розпочатих об’єктів.

Загалом була розглянута більша частина питань, що виносяться на сесію.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: